GLOBELLEŞME İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZIN
YANITI INNOGATE’TE!

Programa kimler katılabilir?


Global marka olma potansiyeli yüksek, ürünü daha önce müşterilerle buluşmuş, pazarda belli payı olan, rekabet edebilir ürün/iş modeli olan ve pazara giriş bariyeri yüksek ürünleri bulunan teknoloji firmaları Innogate’e katılabilir.

Innogate’i özel yapan nedir?


İki aşamadan oluşan Innogate programının ilk adımında katılımcı teknoloji firmaları eğitim, mentorluk ve bireysel çalışmaları içeren yoğun bir program sürecine atılıyor. Sürecin tamamlanması akabinde gerçekleştirilen jüriyi başarıyla neticelendiren firmalar ile ikinci adım olan globale yolculuğumuz başlıyor! Programın ikinci adımı firma temsilcilerinin katılımıyla programın hedef ülkesinde gerçekleştiriliyor. Sürece ilişkin detaylı bilgiye ilgili program sayfasından ulaşabilirsiniz.

Innogate ile süreçlerimi nasıl dijitalleştireceğim?


2 aşamada globalleşme süreçlerini başlattığımız ve sürdürdüğümüz Innogate programı‘nda, firmalarımız için en önemli katkımızın sınırları kaldırmak olduğuna inanıyoruz. Globalleşme programımızın ilk adımına Türkiye’deki iş süreçleriyle eş zamanlı olarak dilediği yerden katılabilen firmalarımızın kıtalar arası mesafelerini kısaltıyoruz.

Programın başarı hikayeleri neler?

2014’ten beri yürüttüğümüz Innogate programımızda firmalarımızın birçok başarı hikayesine şahitlik etmenin gururunu yaşıyoruz.

FORMU DOLDURUN, SİZE ULAŞALIM!


    Lütfen Aydınlatma Metni’ni okuyunuz.