BVK Teknoloji, Gartner’ın Raporunda Öncü Tedarikçi Olarak Listelendi 1 dakikada okunabilir

BVK Teknoloji, Gartner’ın Raporunda Öncü Tedarikçi Olarak Listelendi 1 dakikada okunabilir

Bankacılık, telekom ve sağlık sektörleri için yenilikçi bir güvenlik sağlayıcısı olan Innogate firmamız BVK Teknoloji,  Gartner’ın “Gelişmekte Olan Trend: Siber ve Fiziksel Güvenliğin Yakınsaması” raporunda öncü tedarikçilerden biri olarak listelendi.

BVK Teknoloji Kurucu Ortağı ve CEO’su Kürşat Kurt, konuya ilişkin “Bir Türk şirketi olarak sürekli yenilik ve teknoloji geliştirmemiz sayesinde, Gartner tarafından küresel ve öncü endüstri liderleriyle birlikte aynı listede yer almaktan dolayı gururluyuz.” dedi.

Dünyanın tercihi çözümler, fark yaratıyor – BThaber

Dünyanın en etkili teknoloji araştırma ve danışmanlık şirketi Gartner, 2020 yılının güvenlik tehditlerini artırdığını ve istikrarsız bir ortam oluşturduğunu belirttiği raporunda; şirketlerin, artanolası riskler konusunda yönlendirilmesi ve güvenliklerinin hem fiziksel hem de siber yönlerini kapsaması gerektiğini, vurguluyor. Dijital bakış açısıyla fiziksel güvenliğe bu bütünsel yaklaşımı sunan BVK Teknoloji ise fiziksel ve siber yönleri birleştiren çözümleriyle şirketlere hizmet sunuyor.