Globalleşmenin Dijital İpuçları: #1 Yönetim Bazlı Kısayollar 3 dakikada okunabilir

Globalleşmenin Dijital İpuçları: #1 Yönetim Bazlı Kısayollar 3 dakikada okunabilir

İçinde bulunduğumuz pandemi süreci dijitalleşmenin önemini bizlere bir kez daha hatırlattı. Seyahat engeli ve sosyal temasın minimuma indirilmesi gibi durumlarda dijitalleşme bir kez daha önem kazanırken global pazardaki müşterilerinize de ulaşarak; verim elde edebilir, güven ortamı oluşturabilir ve ihracat geliri elde edebilirsiniz.  Bir önceki yazımızda sizler için dijitalleşmenin firmanıza sağlayacağı avantajları detaylıca ele almıştık.

Online Innogate Programı ile teknolojinizi globale açma yolculuğunuzda birçok yöntem, tavsiye, kaynak ve kısayol sunmaktayız. Globalleşmenin Dijital İpuçları yeni serimiz ile yönetim uygulamalarından insan kaynakları yönetimine pazarlama uygulamalarından global satış uygulamalarına birçok kısayolu dikeyler bazında ele alacağız. Serimizin ilk yazısında firmalarımıza sunduğumuz kaynaklardan biri olan, teknoloji firmalarının hayatını kolaylaştıracak yönetim dikeyindeki kısayol önerilerimizi bulabilirsiniz. Çok daha fazlası için Online Innogate Programı’na sizi bekliyoruz.

İşte yönetim bazlı kullanabileceğiniz kısayollar:

Xero:

Xero, küçük işletmeler için çevrimiçi muhasebe yazılımıdır.

https://www.xero.com/

SVB

Bankacılık sistemi – finansal sistemler sağlar.

https://www.svb.com/

Freshbooks

Küçük işletmeler için faturalandırmayı kolaylaştıran muhasebe yazılımıdır.

https://www.freshbooks.com/

Bench

Küçük işletmelerin, bağımsız yüklenicilerin ve girişimcilerin finansmanlarını organize ederek muhasebe işlerini otomatikleştiren bir FinTech şirketidir.

https://bench.co/

Indinero

inDinero’nun bulut tabanlı çözümü, şirketlerin ihtiyaç duyduğunu anda doğru muhasebe, vergi ve CFO desteğini almaları için ölçekleniyor.

https://www.indinero.com/

Regus

Regus, küresel bir iş yeri sağlayan çok uluslu bir şirkettir. Dünyanın herhangi bir yerinde işletmelere göre tasarlanmış çalışma alanları ve çözümler sunuyor.

https://www.regus.com/

Wise Stamp

Wise Stamp, ödüllü imza oluşturucusu ile 30 saniyede profesyonel bir e-posta imzası oluşturur.

https://www.wisestamp.com/

Basecamp

Uzaktan çalışma yazılımıdır. Şirketlerin uzaktan çalışmaya geçişlerinde her şeyi tek bir yerde organize ederek ekipleriyle bir arada çalışmasını sağlar.

https://basecamp.com/

Atlassian

Çevik ekipler tarafından kullanılan yazılım geliştirme aracıdır. Jira Yazılım, yazılım ekiplerinin her üyesi için planlama yapar.

https://www.atlassian.com/software/jira

Rivvly

Sanal asistan yazılımıdır. Uzaktan çalışmak ya da gidilen her yerde kaçırılan randevular, son dakika seyahat planlaması, organize edilmiş grup toplantıları, yıl dönümleri, vb. birçok durumu organize eder.

https://www.rivvly.com/

 X.ai

Kullanıcının tüm takvimleri ile bağlantı kurarak kişilerle buluşması için zamanı koordine eder.

https://x.ai/

Clara

Her toplantı için tam hizmet planlama desteği sağlar. Clara dönüşüm hunisi ile programlarınızı koordine eder.

https://claralabs.com/

Miro

Ekiplerin aynı anda çevrimiçi çalışabilmesini sağlayan gerçek zamanlı yönetim kurulu ortamı sağlar.

https://miro.com/

DocSend

Satış ve pazarlama ekiplerinin daha verimli olmasına yardımcı olan bir içerik yönetimi ve izleme çözümüdür. Kişiler diledikleri yerden eş zamanlı olarak bilgilerini güvenle paylaşmalarını sağlar.

https://www.docsend.com/

Oya Ayanoğlu