Globalleşmenin Dijital İpuçları: #2 Yatırım Bazlı Kısayollar 2 dakikada okunabilir

Globalleşmenin Dijital İpuçları: #2 Yatırım Bazlı Kısayollar 2 dakikada okunabilir

Online Innogate Programı ile teknolojinizi globale açma yolculuğunuzda birçok yöntem, tavsiye, kaynak ve kısayol sunmaya devam ediyoruz! Yönetim uygulamalarından insan kaynakları yönetimine pazarlama uygulamalarından global satış uygulamalarına birçok kısayolu dikeyler bazında ele aldığımız yazı dizimiz Globalleşmenin Dijital İpuçları’nın ilk yazısında teknoloji firmalarının hayatını kolaylaştıracak yönetim dikeyindeki kısayol önerilerimizden bahsetmiştik.

Bu hafta ise yatırım bazlı kısayolları konu edindik.

CB Insight

CB Insights girişim sermayesi veritabanından, her özel şirkete finansman ve melek yatırımcı sunar.

https://www.cbinsights.com/

 

Crunchbase

Crunchbase, profesyonellerin yenilikçi şirketleri keşfetmeleri, şirketlerin arkalarındaki insanlarla bağlantı kurmaları ve yeni fırsatlar yakalamaları için oluşturulmuş bir platformdur. Teknoloji firmaları, yatırımcılar, pazar araştırmacıları ve satış görevlileri de dahil olmak üzere 55 milyondan fazla profesyonel, iş kararlarını bildirmek için Crunchbase’e güvenmekte.

https://www.crunchbase.com/

 

Founder Institute

Founder Institute, 200’den fazla şehirde ve altı kıtada 4.300’den fazla şirketin kurulmasına yardımcı olan pre-seed hızlandırıcısıdır.

https://fi.co/

 

Signal

Signal, firmalarının doğru yatırımcıları bulmasını ve bu yatırımcılarla en güçlü bağlantıyı kurmasını sağlayan ücretsiz bir araçtır.

https://signal.nfx.com/login

Venture Hacks

Venture Hacks, yatırım konusunda firmalara önerilerde bulunur.

https://venturehacks.com/

Çok daha fazlası için Online Innogate Programı’na sizi bekliyoruz.

 

 

Oya Ayanoğlu