Globalleşmenin Dijital İpuçları: #3 Hukuksal Konularda Destek Sağlayacak Platformlar 2 dakikada okunabilir

Globalleşmenin Dijital İpuçları: #3 Hukuksal Konularda Destek Sağlayacak Platformlar 2 dakikada okunabilir

Online Innogate Programı ile teknolojinizi globale açma yolculuğunuzda birçok yöntem, tavsiye, kaynak ve kısayol sunmaya devam ediyoruz! Yönetim uygulamalarından insan kaynakları yönetimine pazarlama uygulamalarından global satış uygulamalarına birçok kısayolu dikeyler bazında ele aldığımız yazı dizimiz Globalleşmenin Dijital İpuçları’nın ikinci yazısında teknoloji firmalarının hayatını kolaylaştıracak yatırım dikeyindeki kısayol önerilerimizden bahsetmiştik.

Bu hafta ise hukuksal konularda destek sağlayacak platformları konu edindik.

Stripe Atlas

Stripe Atlas, şirket kurmak için güçlü, güvenli ve kullanımı kolay bir platformdur. Uzun evrak işlerini, yasal karmaşıklığı ve birçok maliyeti ortadan kaldırarak firmanızı dünyanın istediğiniz bir ülkesinde faaliyete geçirmenize yardımcı olur.

https://atlas.stripe.com/

 

Upcounsel

İster tek seferlik istişareye, ister serbest bir hukuk departmanına ihtiyacınız olduğunda UpCounsel’in deneyimli avukat ağından yararlanabilirsiniz.

https://www.upcounsel.com/

 

Greenback Expat Tax Services

ABD’ye açılmak istediğiniz firmalarızın vergi yükümlülüğünü azaltmak için olası her kesintiden haberdar edilmeniz için tüm Greenback muhasebeciler, dünyadan her müşterisine ABD göçmen vergi hizmetleri sağlama konusunda deneyime sahip.

https://www.greenbacktaxservices.com/

 

Gordon Law Group PC

Gordon Law Group PC ABD’ye açılmak isteyen firmalara göçmenlik yasaları hakkında avukatlık hizmetleri verir.

https://gordonlawgrouppc.com/

 

 

Clerky

Clerky, firmaların yasal evrak işlerini güvenli bir şekilde yapmalarına yardımcı olan tek çevrimiçi yasal hizmettir. Yasal evrak işlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

https://www.clerky.com/

Çok daha fazlası için Online Innogate Programı’na sizi bekliyoruz.

Oya Ayanoğlu