Globalleşmenin Dijital İpuçları: #4 ABD’de Satış Konusunda Destek Sağlayacak Platformlar 4 dakikada okunabilir

Globalleşmenin Dijital İpuçları: #4 ABD’de Satış Konusunda Destek Sağlayacak Platformlar 4 dakikada okunabilir

Online Innogate Programı ile teknolojinizi globale açma yolculuğunuzda birçok yöntem, tavsiye, kaynak ve kısayol sunmaya devam ediyoruz! Yönetim uygulamalarından insan kaynakları yönetimine pazarlama uygulamalarından global satış uygulamalarına birçok kısayolu dikeyler bazında ele aldığımız yazı dizimiz Globalleşmenin Dijital İpuçları’nın üçüncü yazısında teknoloji firmalarının hayatını kolaylaştıracak hukuksal konularda destek sağlayacak platform önerilerimizden bahsetmiştik.

Bu hafta ise ABD pazarında satış konusunda destek sağlayacak platformları konu edindik.

LinkedIn Satış Çözümleri

Doğru alıcıları hedefleyin, temel bilgileri anlayın ve kişiselleştirilmiş sosyal yardımlarla etkileşim kurun. Gelişmiş, hedef kitle ve şirket profili arama özelliği ile en ilgili potansiyel müşterileri sunan bir arama deneyimi ile doğru kişilere ulaşmanızı sağlar. CRM (müşteri ilişkileri yönetimi) entegrasyonu ile satış yaptığınız müşterilerinizin LinkedIn hesaplarını otomatik olarak kaydetmenizi sağlar.

https://business.linkedin.com/sales-solutions/sales-navigator

Truly

Truly, sahip olduğu arama platformuyla, firma satış temsilcilerinin daha fazla arama yapmalarını sağlayarak daha iyi tahminlemeler, koçluk programları ve geniş ölçekte performans değerlendirmeleri yapmanıza yardımcı olur. Firmanızın satış hunisini anlamlandırmanızı sağlar.

https://truly.co/

Close

Close, yeni başlayan girişimler ve KOBİ’ler için tercih edilen iç satış müşteri ilişkileri yönetimi sistemidir. Tek bir yerde tüm satış iletişiminizle üretkenliğinizi artırarak, daha fazla satış anlaşması kapatmanıza yardımcı olmak için optimize edilmiş bir satış iş akışıdır.

https://close.com/

 

Cirrus Insight

Cirrus Insight, satış görevlileri için Gmail ve Outlook için bir eklentidir. Gmail ve Outlook için satış etkinleştirme platformu, birinci sınıf Salesforce entegrasyonuna sahip hepsi bir arada bir satış üretkenliği platformu sunar. Satış süreçlerini doğrudan gelen kutunuzdan yönetmede lider olan 250.000 profesyonel, üretkenliği artırmak için Cirrus Insight’ı kullanmakta. Fortune 500 şirketleri ve serbest çalışanlar, e-posta takibi, e-posta şablonları, damla kampanyaları, takip hatırlatıcıları, toplantı planlaması, ek takibi ve birinci sınıf Salesforce entegrasyonu için Cirrus Insight’ı kullanıyor. Cirrus Insight, üç yıl üst üste en hızlı büyüyen şirketler listesinde Inc. 5000 listesinde yer almaktadır.

https://www.cirrusinsight.com/

Salesforce

Salesforce, şirketleri ve müşterileri bir araya getiren bir müşteri ilişkileri yönetimi çözümüdür. Pazarlama, satış, ticaret ve servis dahil olmak üzere tüm departmanlarınıza her müşterinin tek ve paylaşılan bir görünümünü veren entegre bir CRM platformudur.

https://www.salesforce.com/eu/

Pipedrive

Pipedrive’da anlaşmaları önceliklendirmenize, performansı izlemenize ve geliri tahmin etmenize yardım edecek pek çok özellik bulunur. Özel sohbet robotu ve web formları ile günün her saati daha fazla müşteri adayını satış sürecinize dahil edebilirsiniz.

https://www.pipedrive.com/tr

Insightly

Pazarlama, satış ve proje yönetimi – sonunda bir arada tek platformdur. Müşteri ilişkilerinizin devamlılığını sağlayarak entegre proje yönetimi ile satışlarını yönetin.

 

https://www.insightly.com/

SpyFu

SpyFu, rakiplerinizin SEO pazarlamada kullandıkları gizli formülünü ortaya çıkarır. Ayrıca sektör özelinde kendi listenizi oluşturarak; sektöre, konuma, reklam harcamasına, arama trafiğine, sosyal medyaya ve teknolojilere göre filtreleme yapabilirsiniz.

https://www.spyfu.com/

Çok daha fazlası için Online Innogate Programı’na sizi bekliyoruz.

Oya Ayanoğlu