Innogate firmaları San Francisco’da ikinci haftayı çok verimli geçirdi 2 dakikada okunabilir

Innogate firmaları San Francisco’da ikinci haftayı çok verimli geçirdi 2 dakikada okunabilir

San Francisco’da ikinci ve son haftasını geçiren Innogate firmaları, iyi geri dönüşler elde etmeyi başardı.

San Francisco’da ikinci hafta bir sürprizle başladı. Çalışmalar için San Francisco’da bulunan TÜSİAD başkanı Erol Bilecik, beraberindeki önemli isimlerden oluşan ekibiyle Innogate firmalarını ziyaret etti. İTÜ ARI Teknokent’in San Francisco ofisinde gerçekleşen ziyaret yeni haftaya başlarken enerjiyi yükseltti.

İlk günün yüksek enerjisi haftanın devamına da yansıdı dersek yanlış olmaz. Zira iyi haberler ardı ardına gelmeye başladı. İlk haber firmalarımızdan Wordego’dan geldi. Yenilikçi reklam yönetim çözümleri sunan Wordego, bu ürünlerden biri olan Kupon Reklam teknolojisini ABD pazarına açmak için online halka arz sürecine başladı!

Aynı gün Vivoo, Monistream ve Hangaarlab ise ABD’de ilk müşterilerini bularak güzel haberlere yenilerini ekledi.

Son haftanın mesai günleri bitse de Innogate firmaları güzel geri dönüşler almaya devam etti. Cumartesi günü Hangaarlab, Google Glass Partner programı için görüşmelere başlayacağını duyurduğunda heyecan zirve yaptı. Zira partnerlik için imzalar atıldığında Hangaarlab dünyadaki 6. Google Glass partneri olacak.

Innogate firmaları haftanın finalini ise Şikago’da yaptı. Pazar günü San Francisco sürecini tamamlayarak Şikago’ya geçen firmalar, burada Şikago Konsolosluğumuzun düzenlediği Cumhuriyet resepsiyonuna katıldı.

Şimdi sırada 2 haftalık bir Şikago maratonu var. Güzel haberlerin devamını bekliyoruz!