Innogate Firmalarımızdan ODC Business Solutions European Business Awards’da Ödüle Layık Görüldü 1 dakikada okunabilir

Innogate Firmalarımızdan ODC Business Solutions European Business Awards’da Ödüle Layık Görüldü 1 dakikada okunabilir

Innogate firmalarımızdan biri olan ODC Business Solutions, müşterilerinin hedef kitlesiyle en verimli etkileşimi alabilmesi ve kullandıkları tüm dijital kanallarda pazarlama verimliliğini artırabilmesi için en uygun dijital pazarlama ürün ve hizmetlerini sunana global bir teknoloji firmasıdır.

6 global ofise ve 60’tan fazla deneyimli uzman çalışana sahip olan şirket dünya çapında 2000’den fazla müşteriye hizmet sağlamaktadır.

ODC, Deloitte tarafından EMEA bölgesinde ve Türkiye’de en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olarak kabul edilmiştir. ODC, kuruluşundan bu yana Türkiye’nin en büyük 500 ITC şirketi arasındaki yerini korumuştur.

2016 yılında Innogate’e katılan şirketin CEO’su Oğuz Küçükbarak, programın kendilerine ABD pazarına dair vizyon geliştirme anlamında büyük katkı sunduğunu belirtti. ODC, Innogate sonrasında istikrarlı yükselişine devam etti ve pek çok başarıya imza attı. Ürün yelpazesini geliştirdi ve küresel rekabetteki faaliyetlerini hızlandırdı.

Firma, Birleşik Krallık Ticaret ve Yatırım Ajansı (UKTI)’ndan alınan birinciliğe ek olarak, Avrupa’nın prestijli ödüllerinden European Business Awards’da “Türkiye’den İzlenilmesi Gereken Firmalar” listesine girdi.  Innogate’e globalleşme hedefiyle katılan ODC, 2017’de 10’un üzerinde farklı ülkede etkin pazarlama ve iş geliştirme çalışmalarında bulundu.

Firma geçtiğimzi hafta bir başarıya daha imza atarak Avrupa’nun prestijli iş dünyası ödüllerinden European Business Awards’da “Dijital Teknoloji” kategorisinde ödüle layık görüldü.