Innogate firması BARN yatırım aldı! 1 dakikada okunabilir

Innogate firması BARN yatırım aldı! 1 dakikada okunabilir

INNOGATE Uluslararası Hızlandırma Programı ile global pazara açılan firmalardan olan Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. yatırım aldı! 

 

Perakende sektöründe kampanya ve promosyon yönetimi hizmetleri veren Barn Teknoloji, Çek Kazan Kampanya Yönetim Platformu sayesinde markaların çok daha etkin satış ve promosyon kampanyaları düzenleyebilmelerine imkan sağlıyor. Bu sayede eskiden planlaması ve hayata geçirilmesi ayları bulan kampanyaları 2-3 gün içerisinde istenen tüm satış noktalarında hayata geçirmek mümkün olabiliyor. 2016 yılından beri sektöre hizmet veren Barn’ın müşterileri arasında P&G, Unilever, Mondelez, PepsiCo, 3M, Nivea, L’Oreal, Henkel, Ülker, Parex, Teknosa gibi pek çok lider firma bulunuyor.

2017 yılında Amerikalı Techstars grubu tarafından Perakende Sektörüne hizmet veren en iyi 10 teknoloji firması arasında seçilen firma hem Techstars hem de Almanyalı Metro AG grubundan yatırım almış olup, 2018 yılında yeni kapatmış olduğu yatırım turunda da yine Türk ve Alman yatırımcı gruplarından 550,000€’lık yeni bir yatırım aldı!