Innogate firması Logiwa, Runway Venture Partners liderliğinde Seri A yatırım aldı 1 dakikada okunabilir

Innogate firması Logiwa, Runway Venture Partners liderliğinde Seri A yatırım aldı 1 dakikada okunabilir

Innogate firmalarından Logiwa, müşteri deneyimini geliştirmek ve büyümesini desteklemek için 3 milyon dolarlık yatırım turunu kapattığını açıkladı. Yatırım turu, Runway Venture Partners önderliğinde; Launch Capital, Spider Capital ve önceki yatırım turunda olan Revo Capital’ın da katılımıyla gerçekleşti.

Yeni finansman, hızla büyüyen bir müşteri kitlesi ve hızlı büyüyen online perakende alanında pazar ivmesini gören Logiwa için olağanüstü bir fırsat oluşturuyor.

 

Logiwa, artan talep ile birlikte doğru bir zamanlamayla tüketicinin alışveriş deneyimini verimli ve maliyeti düşük bir şekilde geliştirmeyi sağlıyor. Runway Venture Partners yatırımcısı Anna Garcia, “Pazarın gelişmekte olan iş modellerinin etrafında, tüketici deneyimi ve beklentilerine uyum sağlayabilmek için hızla büyümeye devam edeceğine inanıyoruz.” dedi.

 

 

Logiwa CEO’su Erhan Musaoğlu, “Yeni finansmanımız, ürünümüzü ve müşteri deneyimini geliştirmemize, aynı zamanda Kuzey Amerika’daki büyümemize yardımcı olacak. Müşterilerimizi desteklemek, onların değer önerileri ve hizmetlerini daha iyi yollarla sunmalarına yardımcı olmak için çok çalışıyoruz.” dedi.

 

Innogate ile Amerika pazarına açılan Logiwa, önceki yatırım turunu 2017 yılının Temmuz ayında yükseltti. Bu yatırım turuyla, aylık %18’lik bir artışla büyüyen Logiwa’nın bu istikrarlı gelişimi, yatırımcılarına sürekli büyümesi ve pazar potansiyelini kanıtladı.