Innogate Hızlandırır

ŞİMDİ ONLINE INNOGATE ZAMANI

Teknolojide İhracatın Sınırlarını Kaldırın!

INNOGATE; global marka olma potansiyeli yüksek, ürünü daha önce müşterilerle buluşmuş teknoloji firmalarını hedeflemektedir. Ancak bu kapsamın dışında kalan firmalar da değerlendirmeye alınmaktadır. Şirket ortakları veya programa katılacak birey(ler) tam zamanlı olarak söz konusu proje/ürün/firmaya mesai ayırıyor olmalıdır. Kuruculardan en az bir kişinin programın tüm sürecine tam katılımı beklenir.

Firma sayısı ve birebir iletişim

INNOGATE programında Türkiye ayağı ve Amerika ayağındaki firma sayısı ‘hands-on’ eğitim desteği ve firmaya özel ilgi olanağını aşmayacak şekilde belirlenir.

 

Programın süresi ve yetkinliği

INNOGATE programı gerekli eğitim ve mentorluk desteğini verdikten sonra 5 ay Amerika’da firmanıza destek olmaya devam eder. Böylece firmanızın öğrenilenleri uyguladığından ve yeterli gelişimi sağladığından emin oluruz.

 

ABD’de ofis imkanı

Amerika’nın en prestijli girişimcilik merkezlerinden olan San Francisco ve New York Galvanize ve Chicago 1871 ofislerinden firmalarımız program süresince boyunca ücretsiz olarak faydalanabilirler.

www.galvanize.com

www.1871.com

 

Eğitim dönemi 

Programa katılan her firma profesyonel eğitmenlerden ürün- pazar uyumu, strateji ve rekabet analizi, iş modeli geliştirme, satış süreci modelleme, müşteri deneyimi tasarımı, finansal planlama, şirket değerleme ve yatırımcı sunumu konularını içeren kapsamlı bir eğitim alır.

 

Nitelikli mentor ve danışman ağı

INNOGATE programı için Amerika’dan ve Türkiye’den birçok nitelikli danışman ve eğitmenle çalışır. Uzman eğitmenlerimiz eğitim başlıklarının tamamını kapsayan firmaya özel mentorluk hizmetleri sağlarlar.

Mentor ve eğitmenlerin tam listesi için Mentor Listesi linkine bakınız.

 

Geniş network ağı

INNOGATE her sene geçmiş dönem katılımcıları ve yeni dönem katılımcıları bir araya getiren networking etkinlikleri düzenler. İTÜ’nün ABD ağı mentor ve eğitmenlerin networkü de girişimcilerimiz için iyi bir fırsat olacaktır.

 

PR & medya yönetimi

Gazete ve dergilerde ilan ve ekler, sosyal medyada paylaşım, ABD ofislerinden canlı yayınlar, INNOGATE bloğunda haberler, reklamlar ve profesyonel fotoğraf çekimi gibi hizmetler INNOGATE tarafından sağlanır.

 

Programa katılan firmaların seçilmiş başarı hikâyelerine <Başarı Hikayeleri> adresinden ulaşabilirsiniz.

INNOGATE katılımcıları süreç boyunca;

  • Ürün- pazar uyumu
  • Strateji ve rekabet analizi
  • İş modeli geliştirme
  • Satış süreci modelleme
  • Müşteri deneyimi tasarımı
  • Finansal planlama
  • Şirket değerleme
  • Yatırımcı sunumu
  • Strategic selling & value branding  workshopları (ve eğitmenlerden kişiye özel mentorluk)
  • Linkedin for Business networking  (online)

konularını kapsayacak fakat sınırlı kalmayacak biçimde eğitim alırlar.

Formu doldurun, size hemen ulaşalım

Lütfen Aydınlatma Metni’ni okuyunuz.