Teknolojide İhracatın Sınırlarını Kaldırın!

Programa kimler katılabilir?

INNOGATE; global marka olma potansiyeli yüksek, ürünü daha önce müşterilerle buluşmuş teknoloji firmalarını hedeflemektedir. Ancak bu kapsamın dışında kalan firmalar da değerlendirmeye alınmaktadır. Şirket ortakları veya programa katılacak birey(ler) tam zamanlı olarak söz konusu proje/ürün/firmaya mesai ayırıyor olmalıdır. Kuruculardan en az bir kişinin programın tüm sürecine tam katılımı beklenir.

INNOGATE’i özel bir program yapan nedir?

Firma sayısı ve birebir iletişim

INNOGATE programında Türkiye Dönemi ve Global Dönemdeki (Amerika veya İngiltere) firma sayısı ‘hands-on’ eğitim desteği ve firmaya özel ilgi olanağını aşmayacak şekilde belirlenir.

Programın süresi ve yetkinliği

INNOGATE program süresi hedef pazara ve döneme göre değişkenlik göstermekle birlikte 6 ila 10 hafta arasında sürmektedir.  Innogate ekibi gerekli eğitim ve mentorluk desteğini verdikten sonra da firmanızı takip eder ve destek olmaya devam eder.

ABD/UK’de ofis imkanı

Amerika’nın en prestijli girişimcilik merkezlerinden olan San Francisco ve New York Galvanize ve Chicago 1871 ofislerinden firmalarımız program süresince boyunca ücretsiz olarak faydalanabilirler.

www.galvanize.com

www.1871.com

İngiltere pazarına yönelik olarak gerçekleştirilen Innogate UK programımızda katılımcılarımız Londra’daki tüm WeWork ofislerinden İngiltere Dönemi boyunca ücretsiz olarak faydalanabilirler.

https://www.wework.com/

Eğitim dönemi 

Programa katılan her firma profesyonel eğitmenlerden ürün- pazar uyumu, strateji ve rekabet analizi, iş modeli geliştirme, satış süreci modelleme, müşteri deneyimi tasarımı, finansal planlama, şirket değerleme ve yatırımcı sunumu gibi konuları içeren kapsamlı bir eğitim alır.

Nitelikli mentor ve danışman ağı

INNOGATE programı için Amerika, İngiltere ve Türkiye’den birçok nitelikli danışman ve eğitmenle çalışır. Uzman eğitmenlerimiz eğitim başlıklarının tamamını kapsayan firmaya özel mentorluk hizmetleri sağlarlar.

Mentor ve eğitmenlerin tam listesi için Mentor Listesi linkine bakınız.

Geniş network ağı

INNOGATE her sene geçmiş dönem katılımcıları ve yeni dönem katılımcıları bir araya getiren networking etkinlikleri düzenler. İTÜ’nün ABD ve UK ağı mentor ve eğitmenlerin networkü de girişimcilerimiz için iyi bir fırsat olacaktır.

PR & medya yönetimi

Gazete ve dergilerde ilan ve ekler, sosyal medyada paylaşım, INNOGATE bloğunda haberler, reklamlar ve profesyonel fotoğraf çekimi gibi hizmetler INNOGATE tarafından sağlanır.

Daha önce programa katılan firmalar ne kadar ilerleme kaydetti?

Programa katılan firmaların seçilmiş başarı hikâyelerine Başarı Hikayeleri adresinden ulaşabilirsiniz.

Programın eğitim konuları nelerdir?

INNOGATE katılımcıları süreç boyunca;

  • Ürün – pazar uyumu
  • Strateji ve rekabet analizi
  • İş modeli geliştirme
  • Satış süreci modelleme
  • Müşteri deneyimi tasarımı
  • Yatırımcı sunumu
  • Strategic selling & value branding workshopları (ve eğitmenlerden kişiye özel mentorluk)
  • Linkedin for Business networking  (online)

konularını kapsayacak fakat sınırlı kalmayacak biçimde eğitim alırlar.

Detaylı Innogate UK programı için; https://innogate.org/innogate-uk-programi/

Formu doldurun, size hemen ulaşalım

Başvuru formu

Lütfen Aydınlatma Metni’ni okuyunuz.