Innogate UK Programı

Innogate Uluslararası Hızlandırma Programı olarak; ülkemizin ekonomik kalkınmasının teknoloji ile var olacağına inanıyor ve Türkiye’deki firmaların ihracat geliri elde etmesini sağlayacak online globalleşme programımız ile firmalarımızın uluslararası bağlantılara erişim, yeni pazarlara açılma, iş modeli ve stratejisi geliştirme fırsatlarını dedike bir ekip kolaylaştırıcılığında 360 derece bir içerik ile sunuyoruz.

 

Sınırları Kaldırmayı Vadediyoruz!

 

Innogate UK ile 2 aşamada globalleşme süreçlerine entegrasyonu sağladığımız firmalarımız için en önemli katkımızın ihracatta sınırları kaldırmak olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle iki aşamalı Innogate programının ilk adımında yeni bir pazara açılma aşamasında strateji belirleme ve hazırlık sürecinize destek oluyor; ikinci adımında iset İngiltere’ye açılmaya hazır olan firmanıza potansiyel müşteri ve partnerlere ulaşmanın anahtarını sunuyoruz.

Program toplamda 6 hafta sürecek olup, ilk aşaması olan TR ayağı 4 farklı temadan oluşmaktadır. Her hafta için belirlenen temalar şunlardır; GTM

Narrative Creation, GTM Assets / Channel Creation, Test & Learn – First Iterations, Test & Learn – Optimizations.

İkinci aşama ise 2 hafta sürecek UK Market Discovery’dir. Bu aşamada seçilen firmalar İngiltere’ye seyahat ederek potansiyel yatırımcı, müşteri ve partnerler ile bir araya gelecektir.