İTÜ GATE ABD HAZIRLIK KAMPI DEVAM EDİYOR 1 dakikada okunabilir

İTÜ GATE ABD HAZIRLIK KAMPI DEVAM EDİYOR 1 dakikada okunabilir

Her hafta iki buluşmayla 20 Nisan’a kadar devam edecek olan ABD Hazırlık Kampı, şirketleri ABD pazarına en küçük detaya kadar hazır hale getirebilmek için özel olarak organize ediliyor. Şirketlerin ABD’de pazar dinamikleri, iş yapış şekilleri, sosyal yaklaşımları hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi sahibi olması sağlanırken şimdiden müşteri ve yatırımcı toplantıları ayarlamaları, şirket sunumu ve web sitelerini güncel hale getirilmeleri hedefleniyor.

3. haftasına giren ABD Hazırlık Kampı’nda geçen haftanın konuk mentorları ünlü girişimci ve yatırımcı Fırat İşbecer ile daha önce İTÜ GATE sürecinde bir başarı hikayesine imza atan LA Software’den Çağdaş Yıldız olmuştu. Bu haftanın ilk buluşmasında ise Avukat Burçak Ünsal, İTÜ GATE firmalarıyla bir araya geldi. ABD’de hukuksal altyapıyı anlatan Ünsal, özellikle bölgesel farklılıklara vurgu yaptı.

Buluşmada ayrıca İTÜ GATE firmaları kaydettikleri ilerlemeyi ve kendi işlerine dair yeni gelişmeleri tüm firmalarla paylaştı.

Bu hafta bir buluşmayla daha devam edecek olan ABD Hazırlık Kampı, 20 Nisan’a kadar sürecek. Ardından da İTÜ GATE firmaları Chicago’ya hareket edecek.