Mezun Firmalarımız

17.COHORT

Açıklama: Archi’s Academy: Teknoloji alanında gerçek iş tecrübesi edindiren yeni nesil online yazılım eğitim ve mentorluk platformudur.

Açıklama: Florawise binaların ve sanayi tesislerinin net sıfır hedeflerine ulaşması için enerji verimliliği sağlayan teknolojiler üretir ve enerji verimliliği yatırımları yapar.

Açıklama: FanSupport, dünya’nın ilk ve tek şartlı taraftar destek platformudur.

Açıklama: Kaizen Technology: Büyümenizi destekleyen ve stratejilerinizi yükselten sadakat çözümlerimizle müşteri verilerinin gücünü ortaya çıkaran bir şirkettir.

Açıklama: Medicasimple; online randevu, faturalandırma, tedavi planlaması, mobil uygulamalar ve daha fazlası için bulut tabanlı bir çözümle kliniğiniz için daha iyi iş akışları sağlar.

Açıklama: Myth.Ai, yapay zeka tabanlı bir tasarım yazılımıdır. Oyun, metaverse, tekstil, moda, seramik ve ambalaj gibi tasarım alanlarında insan eforunu ortadan kaldırarak tasarım sürecini %70 oranında otomatize eder ve saniyeler içinde yaratıcı tasarım çözümleri sunar. Kullanıcılara SaaS modeliyle hizmet verir.

Açıklama: PoiLabs mekanlarını erişilebilir hale getirmek, daha iyi bir deneyim sunmak, müşteri davranışlarını anlamak ve müşterilerine doğru anda ulaşarak gelirlerini arttırmak isteyen firmalar için kapsayıcı bir iç mekan konum platformudur.

Açıklama: SecHard Zero Trust Orchestrator, uzmanlara ihtiyaç duymadan güvenlik analizi ve bu doğrultudaki gerekli iyileştirmeleri yapabilen tam otomatik bir yazılımdır. Bu sayede şirketler güvenlik seviyelerini artırırken benzersiz bir yatırım getirisine sahip olurlar. SecHard ayrıca CBDDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi, ABD Başkanlık Yönetim Ofisi Federal Sıfır Güven Stratejisi Muhtırası (M-22-09), NIST SP 800-207 Sıfır Güven Mimarisi ve Gartner Uyarlanabilir Güvenlik Mimarisine göre eksiksiz Zero Trust Mimarisi sağlar.

Açıklama:Tahsilist işletmelerin cari alacaklarını zamanında ve sorunsuz tahsil etmesini sağlayan, alacak süreç otomasyonudur.

Açıklama: Witwiser, yüksek öğrenim kurumları, sertifikasyon programları ve insan kaynakları profesyonelleri için çevrimiçi değerlendirme aracı ve uzaktan denetim çözümü sunar.

Açıklama: Uniqgene, bireylerin doğuştan gelen genetik verilerini fiziksel parametrelerle birleştirerek anlamlı verilere dönüştürürür ve sporculara, spor kulüplerine ve spor yapmayı seven kişilere kişiye özel raporlar sunarak her zaman yanınızda olmayı hedefler.

Açıklama: Sign&Go: E-mail imzanızı son anda karar verdiğiniz ekstra bir işten, güçlü bir marka aracına dönüştürmeyi sağlar.

Açıklama: Bren’in akıllı buhar izleme teknolojisi, endüstrilerin verimliliğini artırırken çevresel etkiyi azaltmalarına yardımcı olur.

Açıklama: BuyBuddy inovatif bir perakende çözümüdür ve AI destekli akıllı etiketleri sayesinde, Google Analytics’in perakende mağazalar için sunabileceği avantajları sunar. BuyBuddy, mağazaların satış potansiyelini ortaya çıkarmak için her ürün için özelleştirilmiş öneriler sunar. Stock yönetimi, görsel satış artırma, A/B testleri, müşteri davranışı analizi gibi farklı alanlarda perakendecilere yardımcı olur.

16.COHORT

Açıklama:Adlema üretim hatlarına yönelik sızdırmazlık test cihazları üreten, sızdırmazlık alanında uçtan uca çözüm getiren bir girişimdir.

Açıklama: APEX müşteri katılımını, kişiselleştirilmiş iletişimi, artan satışları etkinleştiren topluluk ve dijital sipariş platformları aracılığıyla şirketlerin perakende kanallarını dijitalleştirir.

Açıklama: Bugbounter, şirketlerin siber güvenlik zafiyetlerinin bulunup kapatılmasını sağlayan bir yönetilen-pazaryeri girişimidir.

Açıklama:Co Print, masaüstü 3D yazıcılara yardımcı ekipmanlar geliştirerek ekosistemin gelişmesini hedefleyen bir teknoloji girişimidir.

Açıklama:CrowdHRs şirketler, işe alım uzmanları ve adayları bir araya getiren, bulut tabanlı bir işe alım platformu sağlıyor.

Açıklama: Intouch Engagement, işletmeler, kulüpler ve takımlar gibi çeşitli kuruluşlar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış, modüler bir topluluk etkileşim uygulamasıdır.

Açıklama: Jelibot 52 farkli dilde sesli ve yazili olarak musterilerine 7/24 hizmet verebilen yapay zeka destekli dijital asistan. Tüm iletisim kanallarina entegre olabilen bir omnichannel platformu sunar.

Açıklama: Mayasoft, kurumların ihtiyacı olan donanım, bulut, network, güvenlik, uygulama modernizasyonu ve DevOps konularında sağlayıcı ve danışman olarak hizmet vermektedir.

Açıklama: Yapay zeka tabanlı Personai, ilan çıkmadan, onboarding sürecine kadar uçtan uca işe alım süreçlerini dijitalleştirip ve optimize ederek işe alım deneyimini iyileştiren bir saas yazılımdır.

Açıklama: PicoBricks, elektroniği eğitime entegre eden çok amaçlı bir proje geliştirme platformudur.

Açıklama: Solvoyo, uçtan uca bütün tedarik zinciri kararlarının asgari kullanıcı müdahalesi ile otonoma yakın bir şekilde verilmesini sağlar.

Açıklama: Mayasoft, kurumların ihtiyacı olan donanım, bulut, network, güvenlik, uygulama modernizasyonu ve DevOps konularında sağlayıcı ve danışman olarak hizmet vermektedir.

Açıklama:WeBee, otelcilere sıradışı temassız konuk deneyimleri, daha yüksek oda dışı gelirleri ve misafir yorumları sağlamak için mesajlaşmayı, konsiyerj ve otomasyonla birleştiren 360 derece misafir deneyim teknolojileri üretir.

15.COHORT

Açıklama: Hi-Sim, İdari kurumlar, ana müteahhitler, tasarım firmaları ve müşavirlik firmalarına; raylı sistemlerin elektromekanik alt sistemleri hakkında mühendislik ve danışmanlık hizmeti veriyor.

Açıklama: Juno Employee App, kullanıma hazır modülleriye hızlı kurulan ve markaların kurum kimliğine adapte edilebilen bir dijital iş yeri çözümüdür

Açıklama: ServisSoft iş süreçleri yönetimi alanında uzmanlaşmış, bulut tabanlı hizmetler sunan bir SaaS girişimidir.

Açıklama: Feedgage, ürünlerinde yapay zeka ve doğal dil işleme teknikleri kullanarak büyük miktardaki bilgileri yapılandırıyor ve müşteri deneyimini iyileştiriyor.

14.COHORT

Açıklama: EyeCheckup, medikal görüntüleme ve analiz yazılımları geliştirmekte, yazılım performans ve mimari geçiş konularında diğer yazılım firmalarına danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Açıklama: 2001 yılında kurulan Mobilgi Teknolojileri, mobil bilgisayarlar ve İnternet teknolojilerini kullanarak kurumsal çözümler üretmektedir. Kendi geliştirdiği açık sistemlere dayalı ve platform bağımsız teknolojiler ile bilgiyi Internet ve/veya intranet ortamında mobil bilgisayarlar ve sunucular arasında çift yönlü ve güvenli olarak aktarabilmektedir.

Açıklama: 2013 yılında kurulan Hive A.Ş. Gemi İşletme firmalarının yazılımsal ihtiyaçları üzerine odaklanmıştır. Çıkış noktası ve ana ürün Navatom ismindeki gemi işletme yazılımıdır.

Açıklama: Organon Analytics 2011 yılında İstanbul’da kurulmuş bir yapay zekâ şirketidir. Şirketin farklı sektörlerde ve farklı iş problemleri üzerinde çalışmaya uygun olarak tasarlanmış bir Yapay Zekâ Platformu bulunmaktadır.

Açıklama: SparkUs dijital koçluk platformu, aksiyon takip araçları ve insan dokunuşunun harmanlanmış bir yaklaşımı ile ölçeklenebilir koçluk ve mentorluk çözümleri sunan bir koçluk teknolojileri firmasıdır.

Açıklama: Müşterilerinin çeşitli kaynaklardaki verilerine bağlanarak yeni nesil ve yerli iş zekası sistemi üretmektedir.

Açıklama: Venuex, işletmelerin daha fazla müşteri çekmesine, satışları artırmasına ve marka farkındalığını artırmasına yardımcı olan, birden fazla çevrimiçi kanalda iç mekan haritaları, navigasyon ve iş verilerini sağlamak ve kontrol etmek için basit bir çok kanallı platformdur.

Açıklama: Wipelot, tek bir platform üzerinden ve kurulacak tek bir alt yapıyla sahadan anlık veri toplama ihtiyaçlarının tümüne cevap veren bütünleşik bir gerçek zamanlı veri toplama sistemidir.

Açıklama: Akıllı ve bağlantılı vasıta platformunu hayata geçiren girişim, otomotiv ekosistemin en değerli ortağı olmayı hedefliyor.

12.COHORT

Uzmanlık: Cloud Platform, Consultancy, IoT – Internet of Things, IT – Information Technologies, Logistics, Mobile

Açıklama: Otokod Otomasyon ve Kodlama Sistemleri, banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye bakım hizmetleri vermekte olan organizasyonlar için tasarlanmış otomasyon sistemi çözümleri sunmaktadır.

Uzmanlık: Gaming, EdTech

Açıklama: Woppy, 5 farklı özgün karakter yardımıyla erken çocukluktan itibaren, onaylanmış bilişsel kuramlar paralelinde çocukların gelecek yaşam becerilerini anlamalarını sağlayacak oyunlar geliştirmektedir.

Uzmanlık: Big Data, Cyber Security,  E-Commerce

Açıklama: Elektronik imzanın kolay, güvenli ve doğru kullanılmasını sağlamayı amaçlayan, platform bağımsız çalışan, kullanıcı bilgisayarında Java, Java Web Start, .NET, Adobe Flash veya ActiveX yüklü olmasını gerektirmeyen, tamamen yerli bir yazılımdır.

Uzmanlık: AI – Artificial Intelligence, Big Data, Cloud Platform, Data Analytics, SaaS – Software as a Service, InsureTech

Açıklama: B2Metric AI firması, sigortacılık sektörüne odaklanarak Insurtech dikeyinde poliçe fiyatlama, müşteri kaybı engelleme, yeni müşteri kazanımı süreçlerinin ve araç hasarı süreçlerini optimize etme sorunlarını Otomatik Makine Öğrenmesi teknolojisi ile sunmaktadır.

Uzmanlık: AI – Artificial Intelligence, Cloud Platform, Gaming, Mobile, Software, SaaS – Software as a Service, video technologies, video streaming, Interactive Video, EdTech

Açıklama: Gobito Video & Eğitim Teknolojileri, e-öğrenme platformları için yazılım çözümleri, e-öğrenme içerik geliştirme platformları, video yayınlama alt yapıları, Etkileşimli Video, Arttırılmış gerçeklik, Slayt Paylaşımı ve Powerpoint’ten HTML5’e dönüştürme araçları sunmaktadır.

Uzmanlık: AI – Artificial Intelligence, Consumer Electronics, IoT – Internet of Things, Smart Home Systems, Hardware

Açıklama: Mobilus’un ürünü olan Invidyo, yeni bebek sahibi olmuş aileler için özel olarak geliştiren bebek ve bakıcı izleme ve bakım kalitesi ölçme monitörüdür. Invidyo ebeveynler evde yokken bebeklerine en iyi şekilde bakılıp bakılmadığını ölçmekte, onları gün içinde gerekli durumlarda bilgilendirip önemli anların video kayıtlarını almaktadır.

Uzmanlık: Energy, SaaS – Software as a Service, Software, AI – Artificial Intelligence, IT – Information Technologies, Mobile, Modelling and Simulation, Big Data, Trading Screens, Execution Engines, Algorithmic Trading, FinTech

Açıklama: Matriks, Türkiye ve Dünya finans piyasalarında oluşan verilerin ve bu piyasalarla ilgili haber ve yorumların müşterilerine analiz imkanıyla birlikte anlık olarak sunmakta ve bu piyasalara yönelik işlem platformları, emir ve risk yönetim sistemleri başta olmak üzere teknolojik çözümlerin geliştirmektedir.

11.COHORT

Uzmanlık: Biotechnology

Açıklama: Respo Gadgets hafif ve orta düzey uyku apnesi sendromunun ve horlamanın tedavisinde kullanılabilecek olan sessiz, taşınabilir, konforlu ve yenilikçi bir ağız içi aparey geliştiren, İstanbul merkezli bir medikal cihaz firmasıdır. Piyasaya sürülecek olan ilk ürün “Dormio”, kullanıcı rahatsızlığını ve yan etkileri en aza indirirken, hastalığı yüksek verimle tedavi etmektedir.

Uzmanlık: Biotechnology

Açıklama: Ana odak noktası Epidural Anestezi üzerine olan firma, MediPic epidural anestezi kılavuz kiti geliştirmektedir. Bel altı bütün operasyonlarda epidural anestezi kullanım alanlarındaki başarı oranını arttırıp operasyonun güvende tutulmasına fayda sağlamaktadır. MediPic Cihazı, epidural anestezi sürecini dijital bir ortama taşıyıp bir karar destek mekanizması ile doktora referans aralığı vermektedir. Bu sayede hekimden kaynaklı; komplikasyona bağlı felç ve ölüm risklerinin minimuma indirilmektedir.

Uzmanlık: Biotechnology

Açıklama: 3 Boyutlu Akciğer Navigasyon Sistemi geliştiren firma, akciğer bilgisayarlı tomografilerinde tespit edilen lezyonların tek seferde fleksibl bronkoskopi ile tanısına ulaşmak için gereken 3 boyutlu sanal havayolları ve damar yolları haritasını çıkarmakta ve hedef lezyona ulaşmak için gereken navigasyonu sağlamaktadır.

Uzmanlık: Biotechnology

Açıklama: HUGO derin öğrenme, bilgisayar görüntüsü, mikroakışkan çip ve ileri optik tekniklerini kullanarak IVF tedavisi için hızlı ve yüksek doğrulukta DNA hasarı olmayan sağlıklı spermi ayırdetmeyi ve seçmeyi sağlamaktadır. WHO kriterlere uygun olarak geliştirilen bu çözüm sperm hücresine zarar vermeden, mikroakışkan çip yardımıyla sağlıklı sperm hücrelerini seçip, görüntü işleme algoritmaları, ve daha önceden eğittiğimiz derin öğrenme modelleri sayesinde standart sperm analizi (motilite, morfoloji vs) ve sperme zarar vermeden DNA kalite analizi yapmaktadır.

Uzmanlık: Biotechnology

Açıklama: 2014 yılından beri birçok farklı Nükleik Asit İzolasyon Robotu geliştiren firma 2018 yılında RINA-M14 Otomatize Nükleik Asit İzolasyon Sistemi ile üretimine başlamıştır.

Uzmanlık: Biotechnology

Açıklama: Tarabios Projesi kapsamında PT/INR Kan Pıhtılaşma süresi ölçüm cihazı prototipleri üretilmiş ve karşılaştırmalı ön klinik testlere başlanmıştır. Platform teknoljisinde, kartuş anala sayısı artırılarak yeni parametreler ölçülebilecektir.

Uzmanlık: Biotechnology

Açıklama: Türkiyenin ilk ve tek dört dünya bölgesinde (Japonya, ABD, Avrupa EPO, Çin ve Türkiye) patentli ASC protein mikrokürecik sistemini kanser immün tedavisinde kullanımı üzerine geliştirilmekte olan bir ilaç geliştirilmektedir.

Uzmanlık: Biotechnology

Açıklama: Vagustim, migren ataklarını önlemek veya ağrısını azaltmak amacıyle, kulaktaki vagus sinirini elektriksel olarak non-invazif bir şekilde uyararak ve otonom sinir sistemini regüle eden cihaz ile migren ataklarının oluşmasını engelleyerek ve migren tedavisinde kullanılmaktadır.

Uzmanlık: Biotechnology

Açıklama: BECURE, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında uzmanlaşmış sanal gerçeklik tabanlı aktif video oyunları sağlayıcısıdır. Yüksek motivasyon, uzaktan izleme ve veri odaklı egzersiz imkanı sağlamaktadır.

10.COHORT

Uzmanlık: Automotive Parts

Açıklama: Alcomet alüminyum çok çeşitli alüminyum yarı mamul ve profil ürünler sunmakta olup toplam üretimin % 95’i, çoğunlukla Avrupa ve ABD’ye ihraç edilmektedir.

Uzmanlık: Hardware, Automotive Parts

Açıklama: Ticari araçların tek ve çift yan camları ve rezistanslı bagaj camları, toplu taşıma araçlarının oygulu yan camları ve rezistanslı şoför camları, otomatik kapı camları, acil çıkış ve havalandırma camları, silindirik ve çok yönlü (küresel) bombeli ticari araç ve kabin camları, tarım araçları kabin camları, iş makineleri kabin camları, tramvay, tren, metro camları ve deniz araçları camları alanında yurtdışı ve yurtiçi piyasaya yönelik ürünler üretmektedir.

Uzmanlık: AI – Artificial Intelligence, Electronics, Hardware, IoT – Internet of Things, IT – Information Technologies, Logistics, Nanotechnology, Software, PC Production, Automotive Parts, Wearable Technology

Açıklama: Thread In Motion, endüstri 4.0 süreçlerinde mavi yaka personelin ergonomisini artırarak, iş yükünü kolaylaştıran, işletmelere hız, verimlilik ve izleneblirlik sağlayan giyilebilir teknoloji platformudur.

Uzmanlık: AI – Artificial Intelligence, Big Data, Business Analytics, Cloud Platform, CRM, Cyber Security, Data Analytics, Electronics, Energy, Logistics, Marketing Tech, Mechatronics, Mobile, Modelling and Simulation, Nanotechnology, R&D – Research and Development, Retail Technologies, Robotics, Social Media, SaaS – Software as a Service, Autonomus, Consultancy, IoT – Internet of Things

Açıklama: Ditaş Doğan Yedek Parça İmalat ve Teknik A.Ş. rotbaşı, rotil, rotkolu, salıncak kolu, çeki kolu, stabilizatör kolu ve V çeki kolu gibi araç alt yapı parçalarını üretmek amacı ile 1972 yılında kurulmuş, 1978 yılında faaliyete geçmiş ve günümüzde yıllık dört buçuk milyon adetlik üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük OE’ye üretim yapan rot üreticisidir.

Uzmanlık: AI – Artificial Intelligence, Big Data, Business Analytics, Cloud Platform, Consultancy, Electronics, IoT – Internet of Things, IT – Information Technologies, Mobile, Omni Channel, R&D – Research and Development, Software, FinTech, E-Commerce, InsureTech

Açıklama: 2002 yilinda kurulan Eteration, baglantili araçlar için bulut teknolojileri ve servis yapisi ile araç içi verilerini alarak olaganüstü ölçeklenebilir bir Yapay Zeka (AI) platformu gelistirmistir. Eteration gelistirdigi AI platformunda bu verilerden güvenli, islenmis, zenginletirilmis ve anlamli raporlar elde etmeyi saglamaktadir.

Uzmanlık: Hardware, Electronics

Açıklama: Altınay Teknoloji Grubu bünyesinde yer alan Altınay Elektromobilite ve Enerji Teknolojileri A.Ş., elektrikli araç ve batarya teknolojisi alanında çalışmalar yürütmektedir. Geliştirdiği üstün nitelikli mühendislik ürün ve çözümleriyle Altınay Elektromobilite ve Enerji Teknolojileri A.Ş., 2010 yılından beri kara, deniz ve hava araçları için farklı özelliklerde lityum iyon hücre ailelerinden bataryalar üretmektedir.

Uzmanlık: CRM, Energy, R&D – Research and Development,  Steel Wire, PC Production, Data Analytics

Açıklama: Konusunda uzman, lider ve köklü bir kuruluş olan Çelik Halat ve Tel Sanayii A.Ş. 1962 yılında ülkemizin yüksek karbonlu çelik tel ve halat ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile kurulmuş olup 1968 yılında faaliyete geçmiştir. Başlangıçta, yılda 4500 ton kapasite ile tek ve çok demetli halat, galvanizli tel ve yaylık tel ürünleri ile üretime başlamış, daha sonra gelişen pazar şartlarına uygun entegrasyon ile ürün yelpazesine öngerilmeli beton demetini ekleyip kapasitesini arttırmıştır.

9.COHORT

Uzmanlık: AI – Artificial Intelligence, IT – Information Technologies, R&D – Research and Development, Software, Modelling and Simulation

Açıklama: Simula Bilişim A.Ş. (Simula veya Simula ICT) “Etmen Tabanlı Simülasyon Sistemi” (EtSiS, İng. AdSiF – Agent Driven Simulation Framework) gelişmiş, genel kullanım imkanı veren bir simülasyon ve etmen programlama dili ve altyapısı (simülasyon motoru ve araçları) sağlamaktadır.

Uzmanlık: Consultancy, IT – Information Technologies, Software, R&D – Research and Development, Mobile, FinTech

Açıklama: BIS çözüm, finansal hizmet sektörünün tüm sanal segmentlerindeki kurumlara kritik yazılımlar ve IT hizmetleri sunmaktadır. BIS, kurumların IK kaynaklarının çeşitli verilerinden yararlanarak işten ayrılma ve terfi gibi işlemlerinin analitik verilerle incelenmesi ve optimal yönetimi için geliştirilmiş uçtan uca IK Yönetim sistemi sunmaktadır.

Uzmanlık: AI – Artificial Intelligence, Big Data, Business Analytics, Cloud Platform, Consultancy, CRM, Data Analytics, Energy, IoT – Internet of Things, IT – Information Technologies, Mobile, R&D – Research and Development, Retail Technologies, Robotics, SaaS – Software as a Service, VR – Virtual Reality, Software, Cyber Security

Açıklama: Aktek, 2007 yılında AKKÖK Holding şirketlerinin bilgi teknolojisi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş olup, ilerleyen yıllarda katma değerli bilgi birikimini grup dışındaki firmalara da taşıyan bir teknoloji firması haline gelmiştir. Bellinta ürünü ile programa katılan firma, SaaS tabanlı olarak otel deneyiminin maksimize edilmesini amaçlayan memnuniyet yönetim sistemi sunmaktadır.

Uzmanlık: Retail Technologies, Cloud Platform, Big Data, Omni Channel, Software, Mobile

Açıklama: Fiziksel mağazacılıkta ihtiyaç duyulan dijital dönüşümü gerçekleştirmek amacıyla Phygital Mind tarafından tasarlanan “Shopi Retail Platform” geleneksel mağazacılığın dijital dönüşümünü sağlayan fonksiyonel uygulamalardan oluşmaktadır.
Shopi Retail Platform mağaza içinde yer alan, satış danışmanlarının müşterilerle birlikte kullanabileceği tablet ya da müşterilerin tek başına kullanabileceği büyük boy dokunmatik ekran gibi cihazların içine yerleştirilmek için tasarlanmış, satış süreçlerini ve satışa dönüşüm oranlarını büyük oranlarda iyileştirecek bir yazılım çözümüdür.

Uzmanlık: Big Data, Cloud Platform, CRM, SaaS – Software as a Service, Software, IT – Information Technologies, Logistics

Açıklama: Select Bilişim lojistik sektörü ve bu sektörden hizmet alan firmaların kullandığı programlar ile kendi kolunda hizmet ve yazılım üreten en büyük firmalardan birisi olmuştur. CRM modülü, operasyon modülü, depo modülü, muhasebe/finans modülü, e-devlet modülü ve diğer entegrasyonları ile lojistik sektörüne komple çözüm üretmekte, abonelik opsiyonu ile kullanılan yeni lojistik çözüm platformu OPTIMUS’u kullanımınıza sunmaktadır.

Uzmanlık: AI – Artificial Intelligence, Görüntü işleme, Photography, E-Commerce

Açıklama: Reminis, profesyonel fotoğrafçılar için online araçlar geliştiren bir yazılım servisidir. İş modeli olarak Londra, Moskova, New York gibi şehirlerde servislerini kullanan fotoğrafçıların müşteri bulmasını sağlayıp onlarla fotoğraf satışları üzerinden gelir paylaşımı yapmaktadır.

Yardımcı olabileceği konular: Yurt dışı şirket kurma, yabancı danışmanlık anlaşmaları, görüntü işleme teknolojileri, marketing toolları seçimi konularında Innogate Alumni firmalarına deneyim paylaşabilir.

Uzmanlık: Cloud Platform, SaaS – Software as a Service, Software

Açıklama: Low-code / No-code yazılım geliştirme platformu ile iş uygulamaları pazarında hızlı, yenilikçi ve kullanıcı dostu yazılımların kolayca geliştirilmesine imkan sunmaktadır. Global pazara “Xpoda” adıyla USA merkez ofis olmak üzere faaliyetlerine başlamıştır.

Yardımcı olabileceği konular:
Yurt dışı şirket kurma ve Kurumsal digital dönüşüm konularında firmalara yardımcı olabilir, tecrübelerimizi paylaşabiliriz., B2B hizmet veren diğer Alumli ler ile iş ortaklıkları ve entegrasyonlar yaparak müşterilere komplike çözümler üretebiliriz.

8.COHORT

Uzmanlık:EdTech, Robotics, Electronics, Mechatronics

Açıklama: Acrome eğitim teknolojileri alanında yazılım ve donanım ürünleri geliştiren bir robotik firmasıdır. Acrome’un geliştirdiği  bulut tabanlı robot geliştirme ve yarışma platformu Riders.ai farklı senaryolar için robotik simülasyon imkanı sağlamaktadır. Farkı robotları ve ortam haritalarını dijital olarak yükleyebilir, bireysel veya ekibinizle algoritmalar geliştirebilirsiniz.

Yardımcı olabileceği konular: Online Education, Online Robotics Simulation, Online Competition Platform, Robotics Hardware, Remote Robotics Laboratory, Robotics, and Coding Talent Evaluation & Acquisition.

Uzmanlık: SaaS – Software as a Service, Software, Hardware

Açıklama: Tahmini bakım sistemleri ve ısmarlama komple çözümler için çözüm ortağınız Delphisonic 2012’den bu yana, öncü, enstrümanlar ve ölçüm uygulamaları için yapay zeka ve demiryolu, rüzgar türbini, denizcilik, havacılık, petrol ve gaz ve endüstriyel üretim süreçleri için bulut tabanlı yazılım çözümleri geliştirmektedir.

Uzmanlık: Software, SaaS – Software as a Service

Açıklama: Pixelworm adı verilen proje, yılların mobil uygulama geliştirme deneyimi ile görülen ihtiyaçtan yola çıkılarak kurgulanmıştır. Piyasada bulunan analitik sistemlerinin bir çoğunu entegre etmiş olduktan sonra, 2. Nesil bir analitik sistemi ihtiyacı görülmüştür. Kural bazlı olarak kullanıcılara soru sorulmasını sağlayan SDK bunu en kullanıcı dostu yöntemlerle yapmayı amaçlamaktadır.

Uzmanlık: Self-Driving Technology, Robotics

Açıklama: Transolt geliştirdiği otonom sürüş teknolojisi ile tesis içi lojistik süreçlerini otomatik hale getiren ve proses verimliliğini arttıran robotik çözümler sunmaktadır. 

Yardımcı olabileceği konular: Endüstri 4.0, Akılı Depo, Akıllı Fabrika, Endüstriyel otomasyon

Uzmanlık: IoT, Hardware, Electronics

Açıklama: Sixfab, hücresel haberleşme içeren elektronik donanım üretiminin kendine has olan, uzun süreli Ar-Ge, düşük adetli üretim zorluğu, prototipleme zorluğu, ekip kurma zorluğu, fiziksel altyapı ihtiyacı, üretim ve satın alma deneyimi gerekliliği, donanım revize zorluğu gibi problemlerini, ölçeklenebilir ve yenilikçi ürünler ile aşarak, müşterilerin ihtiyacı olan elektronik donanımları, hızlı ve fizibil bir yolla üretmeyi amaçlamaktadır.

Yardımcı olabileceği konular: Donanım şirketlerine, Amerika’daki yatırımcıların neler beklediği ve donanım şirketi için doğru “product-market fit” nasıl yakalanır konusunda yardımcı olmak

7.COHORT

Uzmanlık: Energy, Software, Hardware, Electronics

Açıklama: T4E, Technology for Efficiency, isminde de belirtildiği gibi enerji verimliligi icin teknoloji geliştiren bir mühendislik firmasıdır. T4E 2012 yılında, 2008 yılında kurulmuş olan Endoks ailesinden doğmustur. Enerji yönetimi sistemleri için donanım ve yazılım çözümleri geliştirmektedir.

Uzmanlık: Hardware, Consumer Electronics, Robotics, Mechatronics

Açıklama: Lumos Laser, endüstriyel ve bilimsel uygulamalarda, ve özellikle mikro imalat süreçleri için optimize edilmiş yüksek atımlı femtosaniye ve pikosaniye lazerler üretmektedir. Lumos’un çekirdek teknolojisi, patlama modunda çalışan ultra-kısa pulslar üzerine kurgulanmıştır, ultra hızlı lazerlerin sınırsız potansiyelini kısıtlayan pek çok
soruna çözüm getirmektedir.

Uzmanlık: Software, Consultancy, AI – Artificial Intelligence, E-Commerce

Açıklama: OktoPeople 2015 yılında İstanbul Türkiye’de kurulan, yeni jenerasyon bir UX Danışmanlık firması, kişisel alışveriş asistanı yazılımı sunarak, müşterilerin alışveriş sırasında kaybedilmesi (Churn) analizi yapmakta ve müşteri tutundurma ve karlılık oranını artırmayı hedelemektedir.

Uzmanlık: Software, EdTech

Açıklama: SmartClass, Dünyanın ilk web tabanlı okul bilgi ve yönetim sistemidir. 150’den fazla içerdiği modül sayısı sayesinde farklı konularda, eğilimlerde ve şubeli şekilde (franchise okullar dahil olmak üzere) eğitim veren ve okullara özelleştirilebilir tam kapsamlı çözümler sunabilme başarısına ve tecrübesine sahiptir.

Uzmanlık: Sağlık, Dijital Patoloji, Telepatoloji, AI, Görüntü İşleme, Deep Learning, Machine Learning, Patoloji Eğitim Seti , PBYS (Patoloji Bilgi Yönetim Sistemi)

Açıklama: Sanayi Bakanlığı TGSD 2015 desteğiyle kurulan Virasoft, dijital patoloji alanında kabiliyetli tanı desteği, nicel görüntü analizi, vaka yönetimi uygulamaları, patoloji eğitim seti ve Telepatoloji hizmetleri sunan bir yazılım firmasıdır.

Yardımcı olabileceği konular: AI, Görüntü İşleme, SPICE belgesi

Uzmanlık: IT – Information Technologies, Consumer Electronics, Smart Home Systems, Software, Hardware

Açıklama: Securezi, yeni nesil ev/ofis IoT güvenlik sistemleri üreten bir firmadır. Basit, güvenilir ve zarif tasarımlar ile nesnelerin internet kapsamında mevcut güvenlik sistemlerinin yetersiz, pahalı ve karmaşık olması ve kullanımlarının zor olması dolayısıyla geliştirilmiştir.

6.COHORT

Uzmanlık: Interactive video e-learning 

Açıklama: GmPly, interaktif video e-öğrenme platformudur. Eğitim şirketleri ve bağımsız eğiticilerin kendi interaktif eğitim videolarını hazırlayabilmelerini sağlayan bir SaaS altyapısı ve bu eğitimleri pazarlayabilmelerini sağlayan marketplace’i barındıran bir SEM (SaaS Enabled Marketplace) sunmaktadır.

Yardımcı olabileceği konular: Amerika’da şirket kurulumu

Uzmanlık: Software, IT – Information Technologies, Big Data, SaaS – Software as a Service, Data Analytics

Açıklama: Firmaların rakiplerini yakından takip edebilmelerini sağlayan bir SaaS platformudur. Track adındaki uygulamasıyla kullanıcılarının rakiplerindeki kampanya, yeni eklenen ürün, güncellenen sayfa ve görselleri takip edebildiği girişim, hala geliştirme aşamasında olan Discover uygulamasıyla ise başta tekstil sektörü olmak üzere trend takibi yapmaktadır.

Uzmanlık: Software, IT-Information Technologies, RegTech, AML, AI, KYC/CDD, Payments, Financial Messaging, ISO 20022, SWIFT Service Bureau 

Açıklama: Bankalar, Fintechler ve diğer finansal kuruluşlar için kara para aklamanın engellenmesi ve güvenli ödeme platformları sağlayan Fineksus’un ürün ve hizmetleri, Türkiye’deki bankacılık sektörünün yüzde 95’inden fazlasında kullanılmaktadır, bulut veya on-premise çözümler ile Fineksus uyumluluk ve finansal mesajlaşma çözümlerinde pazar lideridir.

Yardımcı olabileceği konular: Uçtan uca Finansal Mesajlaşma, AML çözümleri, SWIFT Service Büro sağlayıcısı, Dijital ve Güvenli Kimlik Doğrulama (KYC/CDD), FinCloud, Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi, KASSIP & UAFTS Desteği, ESMIG & T2/T2S Konsolidasyonu, ISO 20022 ve RTGS Dönüşümü

Uzmanlık: Hardware, human-computer interaction, VR – Virtual Reality, Gaming 

Açıklama: Rigel Technology (WalkOVR) kullanıcılarının dijital ortamlar ile etkileşimini artıran yazılım ve donanım çözümleri üreticisidir. Geliştirdiği hareket tanıma, örüntü tanıma ve makine öğrenmesi algoritmalarını sanal gerçeklik teknolojilerine entegre eden çözümler geliştirmektedir.

Yardımcı olabileceği konular: Kitlefonlama, ürün yönetimi, MVP geliştirme ve test yöntemleri, tüketici elektroniği

Uzmanlık: IT – Information Technologies, Retail Technologies, E-Commerce, Consumer Electronics

Açıklama: Pavotek B2B alanında, sektör bağımsız, sektörlerin ihtiyacı olan inovatif maliyet etkin, dünyada ile ve öncü, elektronik ürün, kart, sistem tasarımı ve üretimi yaparak, müşteri ve iş ortaklarının pazarda katma değerlerini arttırıp, pazarda lider firma olarak pozisyonlanmalarına yardımcı olan bir yüksek teknoloji firmasıdır.

Uzmanlık: Hardware, IT – Information Technologies, Software

Açıklama: Fotoğrafçıların ve video üreticilerinin yüksek hızda ve çözünürlükte fotoğraflama donanımı geliştiren ve fotoğrafçıların işlerini daha kolay ve daha başarılı kılan cihazlar üreten bir firmadır. Firmanın ürünleri hem amatör hem de profesyonel kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir.

Yardımcı olabileceği konular: Kickstarter, B2C

Uzmanlık: Phygital (Physical & Digital) Access with 2Factor Authentication, Keyless & Secure Access with Mobile Credentials, Access Tokens -OTC (OneTimeCodes), AmaaS (Access Management as a service), AcaaS (Access Control as a Service), IoT & IoT Security, ATM Security

Açıklama: OTCaccess; hem fiziksel hem de dijital varlıklara; her kullanıcıya, her zaman ve her yer için, anahtarsız, güvenli, hızlı erişim için Mobile Credential’ lar sağlar, IoTservo vasıtasıyla tüm kullanıcı, erişim noktaları, tek tek tüm erişimleri yönetir, online, real-time izler ve kayıt altına alır. Aynı şekilde tüm bu noktalara kurulabilecek sensor networkleri vasıtasıyla tüm sensor ölçümleri de BigData Database’inde toplanır, analizler yapılabilir. OTcaccess ve IoTServo birer BVK markasıdır.

Yardımcı olabileceği konular: Distribütör Network Kurulumu Tecrübe Paylaşımı, İhracat için Agent, Distribütör Kontratları vb

5.COHORT

Uzmanlık: Software, IT – Information Technologies

Açıklama: Testinium yazılım test operasyonlarına, kullanımı basit ve akıllı ürünler ekleyerek söktöre global katkılarda bulunmaktadır. Firma, temel olarak web ve mobil gibi platformlarda Selenyum ve Appium kütüphanelerini kullanır ve Mobil, Web ve Masaüstü testleri için optimize edilmiş, testlerin planlanması, raporlanması ve yönetimini sağlayan çözümler sunan bir firmadır.

Uzmanlık: Software, IT – Information Technologies

Açıklama: Borda, RFID teknolojisi tabanlı demirbaş yönetimi, gerçek zamanlı konum takibi, stok ve envanter yönetimi ve iş analitiği çözümleri üzerinde uzmanlaşmış ürün ve çözümler geliştiren ve sistem entegratörlüğü yapan bir teknoloji firmasıdır.

Uzmanlık: Yazılım, Online Reklam, Dijital Pazarlama

Açıklama: Reklamverenler ve Web Yayıncıları için Dijital Reklam Platformu olan Wordego, internet kullanıcılarını online hedefleyerek gerçek zamanlı dijital reklam alışverişi yapılabilmesini sağlar. E-ticaret İşletmeleri için Yapay Zeka Tabanlı Yeni Ziyaretçi Dönüştürme Çözümü olan Sortext, siteden bir satın alma yapmadan ayrılmaya yönelen her “yeni ziyaretçiye”, “harcama gücüne göre kişiselleştirilmiş” ve “sınırlı süreli” bir teklif sunarak alışverişlerini derhal tamamlamalarını teşvik eder.

Yardımcı olabileceği konular: ABD pazarına açılma, şirket kurma, vergisel yükümlülükler, patent ve marka tescili, yatırım alma

Uzmanlık: WellnessTech, HealthTech, Hardware

Açıklama: Vivoo, kullanıcılarını metabolik seviyede takip ederek yaşam kalitelerini artıracak tavsiyeler veren bir mobil sağlık uygulaması olup kişisel sağlık asistanlığı sağlamaktadır. Vivoo, 2 dakikada evinizde yapabilecek idrar testleri kullanarak anında; su tüketimi, pH, yağ yakma oranı, böbrekleri ve daha birçok parametreyi mobil aplikasyon ile takip etmenizi sağlar.

Yardımcı olabileceği konular: Regulasyonlar, Supply chain, e-commerce, digital marketing, shipment-fullfillment

Uzmanlık: VR – Virtual Reality, Software, IT – Information Technologies

Açıklama: Endüstriyel artırılmış gerçeklik yazılım platformu olup işletmelerin işgücünü akıllı işgücüne dönüştürmelerine ve giyilebilir ve mobil yazılımları kurumsal iş akışına entegre ederek verimliliği arttırmalarına yardımcı olmaktadır. ‘V-Sight Remote’ özelliği ile, kurumsal sınıf ses / video aktarım teknolojisi sayesinde endüstriyel üretim ortamlarında uzaktan yardım alma ve eller serbest iş birliği imkânı sağlamaktadır.

Uzmanlık: IT – Information Technologies, Consultancy, Software

Açıklama: İş uygulamaları alanında uygulama performans yönetimi hizmeti veren Monistream ürünü, iş ortaklığı ile hem kullanıcıya dönük uygulamalar hem de temel donanım ve yazılım altyapısı için görünürlük sağlayan ve bu ikisini uçtan uca işlem olarak ilişkilendirebilen analitik verileri kullanıcı dostu bir ara yüz ile kullanıcıya sağlamaktadır.

Uzmanlık: Software, IT – Information Technologies, Consultancy

Açıklama: Telekomünikasyon sektöründe yazılım ve bilişim hizmetleri sağlayarak çözümler üreten firma, GSM operatörlerinin yanlış ücretlendirme ve faturalandırma sorunlarını ortadan kaldıran yazılımlar üzerinde çalışmaktadır.

4.COHORT

Uzmanlık: Software as a Service (SaaS), AI – Artificial Intelligence, Automated Machine Learning

Açıklama: Tazi.ai, iş uzmanlarının (ve veri bilimcilerinin) Yapay Öğrenme ile kolayca model oluşturma, güncelleme, uygulama ve işlem yapmalarını sağlar. Tazi modelleri anlaşılabilir ve sürekli olarak verilerden ve insanlardan öğrenir. Tazi.ai, yapay zekayı herkes için ulaşılabilir olmasını sağlıyor ve bankacılık, sigorta ve perakende sektörlerinin daha akıllı iş kararları almasına yardımcı olur.

Yardımcı olabileceği konular: Automated Machine Learning (AutoML) solutions

Uzmanlık: Mobile, Software, IT – Information Technologies 

Açıklama: WeBee Otellerin gelirlerini, karlılıklarını, misafir memnuniyetlerini, online repütasyonlarını arttıran, acentalara verdikleri komisyon oranlarıını düşüren ve otelde konaklayan misafirleri ile iletişimlerini arttıran mobil uygulama çözümüdür.

Yardımcı olabileceği konular: ABD Açılımı konusunda mentörlük

Uzmanlık: Software, IT – Information Technologies, Consultancy

Açıklama: Saha ekibi planlama, mobil veri toplama, offline çalışabilme, ekip içi anlık bilgi paylaşımı gibi temel özellikleri ile, saha süreçlerini optimize bir şekilde yöneten FieldPie, sahadaki işlerin her detayında büyük bir verimlilik artışı ve rekabet avantajı sağlar.

Uzmanlık: IoT – Internet of Things, Dijital Dönüşüm, Yapay Zeka, Artırılmış Gerçeklik

Açıklama: ProManage, fabrikalarda üretim operasyonlarının etkin biçimde yönetilmesini sağlayan; IoT altyapısı ile üretim planlama, üretim, kalite ve bakım yönetimi operasyonları ile zaman dahil tüm kaynakların en verimli biçimde kullanımını ve maliyetlerin minimuma indirilmesini mümkün kılan sistemdir.

Yardımcı olabileceği konular: On Premise İş Modeli, Yurt Dışında Partner Bulma ve Partner Yönetimi

Uzmanlık: Web & Mobile Development, Human Resources, Employer Branding

Açıklama: tell’bout, şirketlerin çalışanlarıyla birlikte kolay, çevik ve uygun maliyetli bir şekilde video içeriği oluşturup yönetebildiği çevrimiçi bir platformdur.

Yardımcı olabileceği konular: B2B Sales, Bootstrap Startup, Global Expansion.

Uzmanlık: VR – Virtual Reality, Gaming, Software, IT – Information Technologies, Hardware

Açıklama: Teleporter, katılmak istediğiniz canlı spor, müzik ve e-spor etkinliklerini oradaymış gibi deneyimleyebilmenizi sağlayan sanal gerçeklik teknolojisine dayalı yeni nesil bir deneyim platformudur. Dünyanın neresinde olursa olsun sizin gibi bu sistemi kullanan diğer arkadaşlarınızı da etkinlik alanında birer avatar olarak görüp iletişim kurabilir, etkinlik atmosferinin keyfini beraber çıkarabilirsiniz.

Uzmanlık: B2B Sadakat Programı Yönetimi

Açıklama: Apex Loyalty, Salesforce.com’da geliştirilen bulut tabanlı bir sadakat ve oyunlaştırma platformudur. Apex Loyalty ile pazarlamacılar, özelleştirilmiş iş ortağı portalları, segment ortakları oluşturabilir, özel içerik ve etkileşim araçları sunabilir, pazarlama otomasyonu veya oyunlaştırma kampanyaları oluşturabilir ve ortakları çok çeşitli yerleşik hediye kartları ve kuponlarla ödüllendirebilir.

Yardımcı olabileceği konular: ABD’de ofis, banka, avukatlık hizmetleri, SaaS sözleşme örneği sağlamak

Uzmanlık: Software, IT – Information Technologies, Consultancy, IoT – Internet of Things

Açıklama: IoT-Ignite geliştiricilere kendi nesnelerin interneti hizmetlerini tasarlama, geliştirme ve dağıtma imkanı tanıyan açık bir platformdur. Android dünyasının hızlı geliştirme ve uygun fiyatlı cihazlar gibi avantajlarını, nesnelerin interneti dünyasına sunmaktadır.

3.COHORT

Uzmanlık: IT – Information Technologies, Omnichannel Marketing, Marketing Tech, Software Technologies 

Açıklama: Tüm pazarlama kanallarınızı tek adresten yönetmenizi sağlayan, merkezi ve yüksek performanslı bir omnichannel dijital pazarlama platformudur. Tüm dünyada 2000’i aşkın kurumun kullandığı platform, kanallar arası aktivitelerin entegre ve tek bir marka deneyimi oluşturacak şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Bütünleşik bir müşteri deneyimi oluşturacak tüm iletişim kanallarını içerir. Kampanya ve rıza yönetimi, pazarlama otomasyonu ve bot tabanlı iletişim gibi detayları kapsayan yapısıyla 360 derece müşteri görüşüne olanak tanır.

Yardımcı olabileceği konular: Yurtdışına açılma konusundaki deneyimler

Uzmanlık: Perakende, Sadakat, Kampanya Yönetimi, Büyük Veri Ambarı Analizi, Deep Learning

Açıklama: JustSnap/ÇekKazan platformu ile Perakende firmalarına tüm satış noktalarında ürün üzerinde değişiklik yapmadan veya kasa sistemlerine entegre olmaya gerek kalmadan anında satışa dayalı kampanya yapmalarına imkan sağlar.

Yardımcı olabileceği konular: Yurt dışına açılma konusunda deneyim paylaşımı, Hızlandırma programları hakkında tecrübe aktarımı

Uzmanlık: Software, Consultancy, Data Analytics

Açıklama: UrbanStat sigorta sirketlerinin risk secim sureclerini otomatize eden, bilimsel yaklasimlarla ve makine ogrenmesi algoritmalari ile daha karli hale getiren karar destek sistemleri ureticisidir.

Uzmanlık: Uçtan Uca Sigortacılık Çözümleri, Dijital Sigortacılık Çözümleri, Sigorta Sektörü Servis ve Bilgi Ağı

Açıklama: SFS, Sigorta Şirketleri,Sigorta Acenteleri, Sigorta Brokerlikleri, Bankalar, Alternatif dağıtım kanalları ve diğer ilgili servis sağlayıcıları da dahil olmak üzere tüm sektör oyuncularını hedefleyen küresel sigorta pazarı için uçtan uca yenilikçi çözümler sunan lider yazılım ve danışmanlık şirketidir.

Yardımcı olabileceği konular: ABD pazarına açılım, satış ve pazarlama stratejileri, hibe ve destek programları hakkında bilgi paylaşımı

Uzmanlık: Call Center, IP Telephony, Whatsapp Solution, Webchat Solution, SaaS, Cloud Platform, IT, Software

Açıklama: AloTech, müşterilerine çağrı merkezi hizmeti sunmak isteyen işletmelere tüm çağrı merkezi fonksiyonlarını internet üzerinden ”hizmet” olarak sunmayı hedefleyen bir teknoloji şirketidir.

Yardımcı olabileceği konular: Chat, Chatbot, Çağrı Merkezi, Numara Maskeleme, IP Telefon, Santral, Whatsapp Business, FCT

Uzmanlık: Yapay zeka, gömülü sistemler, yüz tanıma, resim tanıma

Açıklama: Monument, resim ve videoların tek bir yerde depolanarak otomatik organize edilmesini sağlayan bir akıllı depolama ürünü sunar. Kullanıcılarına içeriğe kolay ve hızlı erişim imkanı sağlar. Monument bugün başta Best Buy, Amazon, B&H Photo, Walmart gibi parakende kanallarında satışını sürdürmektedir. 

Yardımcı olabileceği konular: Retail, Kickstarter, 3PL, Donanım, Üretim

Uzmanlık: Supply Chain Management Technology, Warehouse Management Software, Retail Technology, Ecommerce Logistics Software,  Consulting, Retail Technologies, SaaS, Product Market Fit, Product Commercialization, B2B SaaS Sales and Marketing, B2B SaaS Customer Success, B2B SaaS Financials and Metrics 

Açıklama: Logiwa; e-ticaret, “3rd party logistics” sektörlerinde B2C operasyonlar için depo yönetim sistemi sunmaktadır.

Yardımcı olabileceği konular:B2B SaaS Business modeli” üzerine tüm konular, US şirket ile ilgili tüm konular.

Uzmanlık: Veri Yönetimi ve Analitiği, İş Zekası, Sektörel Çözümler, Kognitif bilişim

Açıklama: OBASE, “Analitik Çözümler” Ve “Sektörel Çözümler” İle Uzmanlaşmış Yazılım Geliştirme Şirketi , Bilişim Teknolojileri Çözüm Sağlayıcısı Ve Sistem Entegratörüdür.  Geliştirdiği veri temelli çözümlerle, bilgiyi değere dönüştürür. Karar destek sistemleri, optimizasyon çözümleri, operasyonel sistem ve verimlilik sağlayan çözümlerle hizmet verdiği işletmelerde operasyonel mükemmelliğe katkı sağlar.

Yardımcı olabileceği konular: Yerinde Arge Merkezi ve Yazılım Geliştirici olması misyonu ile yeni ürün ve fikirlere sahip firmalarla stratejik yatırım ve iş ortaklıkları

2.COHORT

Uzmanlık: IoT, Tracking, Location Based Services

Açıklama: Boni Global, kişilerin ve eşyaların fiziksel dünya ile etkileşime girmesi için konum tabanlı bir platformdur. Binalarda ve Endüstriyel alanlarda takip, yönlendirme, etkileşim ve ileri analiz çözümleri sağlamaktadır. Hassas konum belirleme ile kişi ve envanter takibi yapabilmektedir.

Yardımcı olabileceği konular: Üretim sanayine dönük birlikte iş geliştirme fırsatları

Uzmanlık: Software, CRM, Terminal Operating System (TOS) 

Açıklama: GullsEye, terminallerdeki konteyner, genel yük , sıvı yük ,ro-ro ve depo hizmet süreçlerini hızlandıran bir terminal işletim sistemidir. Optimizasyon ve iş akışı modülleri verimliliği arttırırken işletme giderlerini azaltır,gelişmiş izleme ve raporlama modülleri ile GullsEye müşteri memnuniyeti ve kapsamlı denetlenebilirlik sağlar.

Yardımcı olabileceği konular: Liman Operasyonları Optimizasyonu, 3D İzleme & Tasarım, Gümrük Hizmetleri Entegrasyonu, BI Raporlama Araçları (web portali, ios ve android erişimli dashboard)

Uzmanlık: IT – Information Technologies, Big Data, Software

Açıklama: Büyük veri ve hızlı veriyi analiz ederek işletmelerde kullanıcıların anlayabileceği hale getirir. Böylelikle müşteri davranışlarının gerçek zamanlı takibine olanak tanıyarak firmaların ileriye dönük stratejilerini oluşturmasına olanak tanır.

Uzmanlık: IT – Information Technologies, Consultancy, Data Analytics, Software

Açıklama: Ses yetenekli ürünler insan konuşmasını tanır, insansı bir konuşma üretebilir ve tanıdığı konuşmayı anlamsal olarak işleyerek kullanıcıya dönüş yapabilir. Konuşma analizi ürünü telefon ortamında yapılan görüşmeleri metne döker ve bu metnin analizinin yapılacağı bir platform sunar.

Yardımcı olabileceği konular: Uluslararası genişleme ve pazara giriş stratejileri

Uzmanlık: E-ticaret, Dönüşüm Optimizasyonu, Kişiselleştirme, Ürün Öneri Motoru, Gerçek Zamanlı Analitik

Açıklama: Segmentify sanal mağazaların satışlarını ve dönüşüm oranlarını akıllı ürün önerileri ve kişiselleştirme hizmeti ile arttırmaktadır. Bunu ziyaretçilerin davranışlarını gerçek zamanlı olarak kendi geliştirdiği yapay zeka tabanlı öneri motoru ile yapmaktadır.

Yardımcı olabileceği konular: E-ticaret firmaları için birlikte sunulabilecek çözümler, Yeni pazarlara giriş stratejileri ve satış kanalları, Yüksek hacimli internet trafiği analizi için teknik mimari

Uzmanlık: IT – Information Technologies, Software

Açıklama: Repzone bulut tabanlı mobil saha satış, veri toplama, görev ve zaman takibi platformudur.

1.COHORT

Uzmanlık: Gıda, Takviye Edici Gıdalar, Cilt Bakım Ürünleri

Açıklama: BEE’O Propolis, geliştirdiği patentli ve Tübitak inovasyon ödüllü özütleme yöntemiyle, Türkiye’de ilk kez yerli üretimini başlattığı propolisi özütleyerek, yüksek fenolik ve flavonoid içeriğine sahip, besin değeri yüksek katma değerli ürünlere dönüştürmüştür. Bee’o yaptığı projeler ve geliştirdiği ürünler ile ulusal ve uluslararası arenada 33 farklı ödüle layık görülmüştür.

Yardımcı olabileceği konular: Deneyim aktarımı, alabilecekleri hibe ve destekleri anlatma

Uzmanlık: IT – Information Technologies, FinTech – Financial Technologies

Açıklama: EquityRT Piyasa Analizi Uygulaması global para piyasaları, makro ekonomik göstergeler ve borsalara yönelik veri ve analizler sunmaktadır. Dünya genelinde 120’den fazla borsada işlem gören binlerce şirkete ait kapsamlı finansal analizler, haberler, karşılaştırma ve raporlama olanakları sunan EquityRT platformu, tamamen web tabanlı çalışmakta olup Türkiye’de ve yurt dışında 90’dan fazla finans kurumu ve üniversitede kullanılmaktadır. Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) kategorisinde %97 gibi rekor bir müşteri devamlılığı oranına sahiptir.

Yardımcı olabileceği konular: Big Data ve Cloud teknolojileri, Finansal piyasalar veri ve analizleri

Uzmanlık: Biotechnology, Nanotechnology, HealthTech

Açıklama: Sentromer DNA Teknolojileri, biyokimya, genetik, biyoinformatik, mikrobiyoloji ve nanoteknoloji alanlarında sahip olduğu bilgi birikimi, deneyim ve ilgiyle yurt dışına bağımlılığı azaltacak maliyet düşürücü yaratıcı yöntemler ve ürünler geliştirmeyi amaçlar.

Uzmanlık: IT – Information Technologies, SaaS – Software as a Service, Software

Açıklama: Web tabanlı, bulut teknolojilerini kullanan ve küçük/orta boyutlu şirketleri hedef alan online iş yönetimi çözümüdür.

Uzmanlık: Mobile, Software, IT – Information Technologies
Açıklama: Pixery gençlerin kolay bir şekilde eğlenceli video yaratmalarını sağlayan bir video editordur. Impresso, sosyal medyada profesyonel video reklamları oluşturması için kullanılan bir mobil uygulamadır.

Uzmanlık: IT – Information Technologies, Business Analytics, Software

Açıklama: INVENT perakende satın alma planlaması, envanter yönetimi, indirim optimizasyonu ve tedarik zinciri yönetimi konularında özelleşmiş bir iş analitiği şirketidir.

Yardımcı olabileceği konular: Ürün yönetimi, B2B, SaaS Çözüm Dizaynı