Thread In Motion, 500 milyon TL Değerleme Üzerinden Yatırım Aldı 1 dakikada okunabilir

Thread In Motion, 500 milyon TL Değerleme Üzerinden Yatırım Aldı 1 dakikada okunabilir

Geliştirdiği giyilebilir teknoloji ürünleriyle otomotiv, perakende, lojistik, e-ticaret gibi sektörlere özel operasyonel verimliliği artıran çözümler sunan Innogate firmamız Thread In Motion Esor Investments ve TTGV1 Fund’dan 500 milyon TL değerleme üzerinden yatırım aldı.

Thread In Motion’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Kadir Demircioğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada zamandan tasarruf sağlamanın yanında operasyonel verimlilik ve üretkenlik de sağlayan giyilebilir teknolojiler alanındaki küresel harcamanın önümüzdeki yıllarda rekor seviyelere ulaşacağının beklentisini dile getirirken, 6 farklı sektörde 25 küresel ortaklarıyla global alanda 220’den fazla şirket için tasarlanmış giyilebilir teknolojiler geliştirdiklerini de açıkladı.

Aldığı yatırımlarla yeni teknolojiler geliştirerek, giyilebilir teknolojiler sektöründe yerel pazardaki varlığını kuvvetlendirip global pazardaki marka bilinirliğini artırmaya devam eden Thread In Motion, Fransa ve Almanya başta olmak üzere toplam sekiz ülkeye ihracat yapıyor.

Bu haber https://webrazzi.com/2022/10/04/thread-in-motion-esor-investments-ve-ttgv1-fonundan-500-milyon-tl-degerleme-uzerinden-yatirim-aldi/ adresinden elde edilmiştir.