Xpoda, University of South Carolina ile İşbirliği Yaptı 1 dakikada okunabilir

Xpoda, University of South Carolina ile İşbirliği Yaptı 1 dakikada okunabilir

Innogate firması Xpoda, University of South Carolina ile yaptığı işbirliği kapsamında, üniversite öğrencilerinin kod yazmadan uygulama geliştirmelerine olanak sağlayacak.

Yazılım endüstrisini değiştirme çabalarının bir parçası olarak eğitime ve öğrencilere özel önem veren Xpoda sayesinde University of South Carolina’nın Mühendislik ve Bilgisayar fakültesi öğrencileri kod yazmadan uygulama geliştirebilecekler ve en yeni yazılım geliştirme teknolojileri hakkında bilgi sahibi olabilecekler.

Xpoda Hakkında

Xpoda No Code iş uygulaması geliştirme platformudur. Temel olarak, No Code geliştirme platformu, işletmelerin kodlama yapmadan hızlı bir şekilde uygulama geliştirmelerini sağlayan sürükle – bırak araçlarını sağlar. Xpoda, işletmelerin her zamankinden daha hızlı uygulamalar oluşturmasına olanak sağlar. Kullanımı kolaydır ve deneyimsiz kullanıcılar bile çok kısa bir öğrenme eğrisi ile gelişim sağlar. Xpoda, birçok platformdan farklıdır. Çünkü No Code ve Low Code geliştirmenin en iyi yanlarını harmanlar. Kurumsal ölçekli işletmelere yöneliktir.